Slide1 background

ÇATI AKTARMA

Slide1 background

LAMİNAT PARKE

Slide1 background

MUTFAK & BANYO

Slide1 background

ANAHTAR TESLİM

Ecer Mimarlık - Mimari Dekorasyon

 

Mimari Dekorasyon İşlerinizde ÜCRETSİZ KEŞİF


Ecer Mimarlık, mimari tasarım anlayışına detay katarak, mekandaki uyumu yakalıyor ve yaşam alanıyla kullanıcılarını bütünleştirmeyi hedefliyor. 
Tanımladığımız kavramsal tasarım bütünlüğü çerçevesinde esnek bir mimari yaklaşımla çalışmalarınızı ilerletiyor.
Konusunda deneyimli usta kadromuzla müşteri memnuniyeti odaklı mimari dekorasyon çözümleri sunuyoruz.
Boya badana , anahtar teslim ev tadilatı, ofis tadilatı seramik döşeme, banyo ve mutfak tadilat ve dekorasyonu konuları başta olmak üzere tüm tadilat işlerinde,
İstanbul içi ücretsiz mimari keşif hizmeti için 0 546 919 2005´ten bize ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 

ECER MİMARİ DEKORASYON 

ANAHTAR TESLİMİ TADİLAT

&

DEKORASYON İŞLERİ

7/24 Danışma Hattı 0 546 919 20 05 

Ecer Mimari Dekorasyon


Ecer Mimarlık İstanbul Kadıköy Sahrayı Cedid Mahallesinde, anahtar teslim mimari dekorasyon işleri başta olmak üzere parke döşeme, seramik döşeme gibi ev tadilatı ve dekorasyonu ile alakalı işlerde kurumsal çözümler sunmaktadır.
Ev ve ofisinizdeki yaşam alanlarınızın daha keyifli ve kullanışlı bir ortam haline gelmesinin yaşam kalitenizi artıracağının bilinci ile birinci sınıf inşaat ve yapı malzemelerini birnci sınıf işçilik ile birleştirerek mimari uygulamalar yapmatayız.
Konut ve çok amaçlı sosyal mekanlar, sağlık yapıları gibi alanlarda iç mimari tasarım, boya badana, seramik döşeme, banyo ve mutfak dekorasyonu gibi uygulama projelerini profesyonel bir mimari kadro ile yürütüyor.
Ecer Mimarlık olarak piyasada sıklıkla anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işleri konusunda tercih edilmekteyiz. Kulaktan Kulağa reklamın etkisi ile her geçen büyüyen Ecer Mimarlık, dahil olduğu tüm projelerde önceliğini müşteri memnuniyetine vermektedir. 
E-Bülten Tüm Yeniliklerimizden Faydalanmak İçin Listemize E-Postanızı Ekleyin!
©2017 - Ecer Mimarlık. Tüm Hakları Saklıdır.