DEKORASYON İŞLERİ

Çatı Aktarma

     Çatı binalardaki tadilatı konusunda en çok sorun yaşanan mekan olarak adlandırılabilir. Bilindiği gibi çatı akması, su miktarına bağlı olarak alt katların tümüne zarar verebilir. Çatı tamiratı , çatı aktarma hizmeti ie yazın güneşli havalarda yapılır. Bu nedenle çatı aktarma tam olarak yapılmış mı yapılmamış mı iş bittiktan sonraki ilk yağmurlarda anlaşılır.

 

Çatı aktarımı iyi yapıldı ise sorun yoktur ancak çatı aktarımı sırasında yapılabilecek ek küçük hata yada eksik uygulama çatıdan tekrar su sızmasına ve alt katların tekrar zarar görmesine yani hasar oluşmasına sebep olacaktır. Eğer çatı ustası olarak çalıştığınız usta işinde iyi bir usta ise bu hasar konusunda ize destek olacaktır. Ancak çatı ustası olarak seçtiğiniz usta işini teslim edip çatı aktarma fiyatı olan bedeli aldıktan sonra ona ulaşamıyorsanız , aynı işlemleri tekrar yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.

 

Ecer Mimarlık olarak garantili çatı aktarma hizmeti sunmaktayız. Kaliteli çatı yalıtım malzemeleri ve kaliteli çatı ustası işçiliği ile sorunsuz çatı onarımı ve aktarımı yapmaktayız.  Çatı aktarma ,işeri sırasında iş güvenliği kurallarına uygun hareket eden ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Çatı aktarma fiyatları yada kiremit aktarma fiyatları olarak da adlandırılan çatı aktarma işleri için istanbul içi sunduğumuz ücretsiz çatı aktarma fiyatı hizmetinden faydalanmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Bu konuda çatının yapılma malzemesi ( kiremit vs ) üzerindeki ekisklikler tesbit edilip kiremit fiyatları ve uygulanacak yalıtım malzemesi miktarına göre çatı ustası fiyatları ile breaber uygun çatı aktaröa fiyat teklifi oluşturulacaktır. 

E-Bülten Tüm Yeniliklerimizden Faydalanmak İçin Listemize E-Postanızı Ekleyin!
©2017 - Ecer Mimarlık. Tüm Hakları Saklıdır.