KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Ecer Mimarlık´ya (Bu metinde "Ecer Mimarlık" olarak kullanılacaktır) aittir.

Ecer Mimarlık internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Ecer Mimarlık ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Ecer Mimarlık internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini http://http://ecer.superkobi.com.superkobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. http://http://ecer.superkobi.com.superkobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Ecer Mimarlık internet sitesini ziyaret eden ve Ecer Mimarlık sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
E-Bülten Tüm Yeniliklerimizden Faydalanmak İçin Listemize E-Postanızı Ekleyin!
©2017 - Ecer Mimarlık. Tüm Hakları Saklıdır.