HAKKIMIZDA

Dekorasyon İşleri

Dekorasyon İşleri

Dekorasyon İşleri Ecer Mimarlık tarafından üzerinde hassasiyetle hizmet verilen anahtar teslim tadilat işlerinden biridir.

Dekorasyon işleri kapsamında Ecer Mimarlık olarak her biri konusunda en az 5 yıllık deneyime sahip USTA kadrosu ile dekorasyon hizmeti vermekteyiz.

İstanbul dekorasyon işleri konusunda tadilat ve kısmi dekorasyon işleri için İstanbul içi ücretsiz Keşif hizmetimiz ile yerinde ve yeterli inceleme yapılmakta, gerek dekorasyon işleri fiyatı gerekse yapılacak dekorasyon işleri konusunda tam bir çalışma yapılmaktadır.

Tadilat Dekorasyon Fiyatları konusunda deneyimli bir DEKORASYON USTASI kadrosu ile dekorasyon yapıyor olmamızın yanında, müşteri talepleri ve beğenileri doğrultusunda DEKORASYON USTASI kadromuz hızlı ve kalıcı çözümler üretmektedir. Usta kadromuzun deneyimli olması sayesinde dekorasyon işlerinize hızlı böylelikle de uygun fiyat verebilmeteyiz.

Tadilat Dekorasyon Firmaları arasında İstanbul'da oldukça geniş bir usta kadrosu ile hizmet veriyor olmamızdan ötürü, dekorasyon işleri fiyatları uygun, çözümlerimiz ise zamanında ve en önemlisi istenilen kalitede olmaktadır.

 

Tadilat Dekorasyon Fiyatları

Tadilat ve dekorasyon işleri yaptırmadan önce bilinmesi gereken yada en çok araştırılan konuların başında tadilat dekorasyon fiyatları gelmektedir. Tadilat Dekorasyon fiyatları konusunda bir fiyat tesbit edilebilmesi için öncelikle dekorasyon yada tadilat olarak hangi işlemlerin ne kadar bir alanda uygulanacığının bilinmesi gerekmektedir.

Tadilat dekorasyon fiyatları konusunda en doğru fiyat bilgisini müşterileri ile paylaşmaya özen gösteren İstanbul Tadilat firmaları arasında olan ECER MİMARLIK, ücretsiz keşif hizmeti ile yerinde inceleme ölçüm yaparak taleplerinizi almakta, gereken durumlarda önerilerilerini sizlere 2D yada 3D projelendirme ile sunmakta ve onay gören dekorasyon işlerine göre sağlıklı fiyat vermektedir. 

Dekorasyon işleri konusunda boya badana, alçıpan dekorasyonu, çini döşeme gibi konular Ecer Mimarlığın piyasada adını çokça duyacağınız dekorasyon konularıdır. Ecer Mimarlık olarak ayrıca Anahtar Teslim Tadilat konusunda da her ölçek ve bütçeye uygun tadilat projelerine imza atmış bulunmaktayız.

Ecer Mimarlık olarak tadilat dekorasyon fiyatları konusunda her zaman uygun fiyatı vermek piyasada belkide en çok tercih edilmememizi sağlayan nedenlerin başında gelmektedir. Uygun tadilat dekorasyon fiyatı ile kaliteli işçilik ile yapılan dekorasyon işleri bir arada olması herekesin aradığı bir özelliktir ki bu ilke Ecer Mimarlığın vazgeçilmez mottosunu oluşturmaktadır. 

MOTTOMUZ = Dekorasyon İşlerinde Kalite & Uygun Fiyatın bir arada olmasıdır.

Dekorasyon İşleri kapsamında veridğimiz hizmetler

  • * Ev dekorasyonu
  • * Bahçe dekorasyon İşleri
  • * Banyo & Mutfak Dekorasyonu
  • * Otel Dekorasyon İşleri
  • * Restaurant Dekorasyonu İşleri
  • * AVM Dekorasyonu İşleri

 

DEKORASYON İŞLERİ

0 546 919 20 05

E-Bülten Tüm Yeniliklerimizden Faydalanmak İçin Listemize E-Postanızı Ekleyin!
©2017 - Ecer Mimarlık. Tüm Hakları Saklıdır.